Вітальне слово

Ми маємо свою державу, маємо й сили, щоб її виплекати щасливою і багатою.
Вона в душі моїй, моя Вкраїна, із усміхом і мудрістю в очах,
Овіяна легендами сумними і горда все-таки, як в небі птах
Якщо не ти, замріяна , єдина, із поглядом, де журяться віки,
То хто ж тоді розправить наші спини, відродить славу смілих козаків?
Хто зерна доброти посіє в душі отим, хто нині в скруті підроста?
Одна лиш ти і піснею зворушиш, і рідним словом освятиш вуста
Здіймайся ж із духовної руїни у зелені нового вишняка
Ти хоч тепер не здайся, Україно! Коли ще буде слушна мить така?!

Вельмишановні друзі, колеги, нинішні та майбутні студенти!

Фотографія директора

Ви маєте можливість отримати вичерпну інформацію про один із провідних вищих навчальних закладів освіти України – Вишнянський коледж Львівського національного аграрного університету, який уже більше пів століття відіграє важливу роль у розвитку аграрної освіти.

В усі віки в пошані були люди, що ростили хліб. Хліборобське ремесло передавалося з діда прадіда синам, від них – внукам і правнукам. І так безконечно… “Хліборобському роду – нема переводу”, – ствердно говорилось у народі.

У нашому коледжі навчаються молоді люди, які обрали високе призначення бути мудрими, освіченими господарями на рідній землі, які прагнуть ростити хліб та плекати сади. Наш навчальний заклад дав сільськогосподарському виробництву, аграрній науці і підприємництву, державному управлінню і політиці сотні відомих імен.

Зберігаючи історичні традиції і національний характер вищої освіти, коледж успішно інтегрується у європейський і світовий освітній простір. Сьогодні наші студенти мають реальну можливість здобувати освіту, рівень якої відповідає міжнародним стандартам навчання, що дозволяє їм бути спроможними на ринку праці.

Запрошую Вас детальніше ознайомитись з нашим коледжем, його історією та сьогоденням. Сподіваємось на взаєморозуміння та плідну співпрацю.

З повагою Адміністрація сайту