Зустріч зі справжніми Героями України!

Сьогодні у нашому коледжі відбулася надзвичайно важлива зустріч зі справжніми Героями України — військовослужбовцями 71-ї окремої єгерської бригади десантно-штурмових військ України.

Бійці на чолі з Михайлом Галевичем провели для студентської молоді глибоку та змістовну лекцію про перебіг Російсько-української війни, поділилися власним бойовим досвідом, розповіли про сучасні виклики, силу українського війська та незламність нашого народу.

Такі зустрічі формують справжню громадянську свідомість, розуміння ціни свободи і миру. Студенти мали можливість поставити запитання, почути відверті історії з фронту і ще раз усвідомити, наскільки важливо підтримувати наших захисників щодня.

Щиро дякуємо воїнам 71-ї єгерської бригади ДШВ за відвагу, силу духу та можливість почути правду з перших уст.

Слава Україні! Героям Слава!🇺🇦🇺🇦🇺🇦

Залишити відповідь