Студентська конференція

15 лютого 2024 року у Відокремленому структурному підрозділі «Вишнянський фаховий коледж Львівського національного університету природокористування» відбулася студентська науково-практична конференція «Здорова нація – успішне майбутнє». Ініціатива Студентської ради була охоче підтримана дирекцією закладу, психологічною службою та навчально-методичним кабінетом.

Тема конференції була обрана не випадково, адже життєдіяльність кожного українця в період збройної агресії супроводжується травмами, переживаннями, стресами, тривожністю. Героїзм та мужність військових, волонтерів, працівників ДСНС та усіх інших служб, що стоять на сторожі захисту нашого здоров’я й життя, варті найвищої пошани. Попри це залишається відкритим питання витримки, саморегуляції, стійкості людського організму та психіки в умовах постійних викликів. Тому, з метою імплементації серед учасників освітнього процесу сталої відповідальності за власне здоров’я та здоров’я оточуючих, у період важких випробувань, для формування в суспільстві культури піклування про ментальне та інші рівні здоров’я було проведено дану конференцію.

Організаційний комітет заходу означив три секції пленарної роботи. Критерієм такого поділу стало визначення тривимірності людського здоров’я в умовах нормальної життєдіяльності, а саме: фізичне, психічне здоров’я та соціальне здоров’я або соціальне благополуччя.

Висловити своє бачення з кожного напрямку виявили бажання 24 доповідачі. Жвава дискусія, яку породжували наболілі питання, засновані в тому числі й на власному досвіді, проявилася у єдиній думці учасників, організаторів та слухачів, – вивчення теми матиме продовження й у інших форматах. Здоров’я (психічне, фізичне, соціальне) та психосоціальна підтримка сьогодні не тільки важливі, а й необхідні.

Конференції в коледжі – часта та радо підтримувана традиція. Отже, далі буде…

Залишити відповідь