16 лютого 2021 року кафедрою міжнародних економічних відносин та маркетингу проведено круглий стіл на тему: «Франчайзинг як інструмент міжнародного бізнесу»

16 лютого 2021 року кафедрою міжнародних економічних відносин та маркетингу проведено круглий стіл на тему: «Франчайзинг як інструмент міжнародного бізнесу», у якому взяли участь науковці, професорсько-викладацький склад економічного факультету, здобувачі вищої освіти та представники коледжів ЛНАУ.
Зі вступним словом до учасників звернулася завідуюча кафедрою міжнародних економічних відносин та маркетингу к.е.н., доцент Руслана Содома, яка наголосила, що саме франчайзинг надає унікальну можливість особам, котрі хочуть реалізувати свою мрію, заздалегідь прорахувати потенційні ризики, спробувавши себе у власному бізнесі. Успішні компанії продають підприємцям право на свій бренд, концепцію, навчають їх та супроводжують консультуванням. За такою моделлю працюють до 90% нових на ринку компаній.
Більш детально про сучасний стан та перспективи франчайзингу як інструменту міжнародного бізнесу розповідала спікер, к.е.н., доцент Соломія Огінок, яка окреслила переваги та зобов’язання франчайзингової моделі для зацікавлених сторін при укладанні договору. Зауважила, що міжнародний франчайзинг у системі міжнародних економічних відносин у країнах – членах ЄС займає одне з провідних місць, оскільки проникає практично в усі сфери економічної діяльності та є одним із дієвих і демократичних способів виходу за межі національних ринків.
Учасники круглого столу обмінялися думками та отримали найактуальніші знання про франчайзинг, варіанти придбання, продажу та масштабування бізнесу, а також дізналися особливості створення франшизи і розробки Start-Up (втілення ідеї в життя).
Завжди існував вислів, що успіху досягає тільки той, хто не лише шукає потрібні умови, але сам створює їх. Тому варто твердити, що кафедра міжнародних економічних відносин та маркетингу тісно працює в напрямку створення належних умов для своїх здобувачів вищої освіти, слугує джерелом ексклюзивної інформації та базою новаторських ідей, володіє оригінальністю думок і далекоглядністю, відкриваючи вікно у широкий світ знань, що є добрим стартом у професійному житті.

Залишити відповідь