День Європи

Сьогодні курс на європейську інтеграцію набув для української держави стратегічного значення. Ми визнаємо “загальноєвропейські” цінності: свободу, демократію, повагу до людини, верховенство права і сповнені рішучості будувати свою державу на цих основах.

День Європи – свято з понад піввіковою історією. 9 травня 1950 року в п’яту річницю визволення Європи від фашизму міністр закордонних справ Франції Роберт Шуман звернувся до народів європейських країн із закликом примиритись, об’єднатися на згарищі Другої світової війни і створити нову модель мирної співпраці держав – Європейський Союз. Найголовнішими з них було проголошено мир, солідарність, демократію, верховенство права .

Отже, День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах.

З нагоди свята в актовій залі нашого  коледжу в рамках тижня циклової комісії іноземних мов  відбувся відкритий виховний захід, приурочений Дню святкування Європи в Україні, а глядачі мали можливість віртуально мандрувати «Сезонними барвами Європи». Студенти під керівництвом Булик У.І.  проявили великий творчий потенціал та показали, що ми –  держава незламних людей і маємо безліч пропозицій і цікавих ідей. Ідеєю свята послужили слова:

« Ми хочемо побажати всім європейського настрою, духу та перспективи. І ми так само хочемо жити, як європейці. Отже, нехай це буде святом спілкування, святом єднання. Давайте доведемо, насамперед, самим собі, що ми чогось варті».

Залишити відповідь