Для якісної підготовки майбутніх фахівців з ветеринарної медицини важливо врахувати досвід і думку роботодавців та здобувачів освітнього процесу. З цією метою 23 березня 2024 року відбулася зустріч по обговоренню ОПП. Учасники засідання Макар Андрій, Ковталів Р.Є., Городиська К. О. обговорили освітньо-професійну програму ветеринарної медицини. Особливу увагу під час обговорення було приділено основному фокусу освітньої програми зосереджену на формуванні ґрунтовних знань з ветеринарії, а також здатність їх застосування у практичній діяльності.
У процесі обговорення Макар Андрій лікар ветеринарної медицини, підкреслив, що здобувачі ОПП Ветеринарна медицина мають змогу отримати належну теоретичну та спеціальну практичну підготовку завдяки збалансовано підібраним освітнім компонентам, як обов’язковим, так і вибірковим. Виходячи з цього, запропонував розширити перелік вибіркових дисциплін, додавши «Основи кінології, Ветеринарна лабораторна діагностика»,.
На думку стейкхолдера Ковталіва Р.Є. ветеринарного лікаря Самбірської районної державної лікарні ветеринарної медицини, визначені у програмі компетентності відповідають сучасним запитам фахової підготовки на ринку праці. Основні напрями співпраці коледжу зі стейкхолдерами полягають у залученні їх до розробки, моніторингу, перегляду ОПП, формування пропозицій щодо змісту навчально-методичного забезпечення дисциплін за ОПП та участь у спільних освітніх проєктах.
Городиська К. О. з ТОВ Самбірської птахофабрики запропонувала розширити співпрацю шляхом проведення виїзних практичних занять на базі підприємства, а також проходження практик студентами та стажування викладачами. Учасники засідання зазначили, що гострими питаннями залишаються якісна підготовка випускників закладів освіти, їх практична підготовленість, а найголовніше – бажання вчитися та прагнути нових знань.