МАНДРІВКА КАРПАТАМИ

І знову подорож. Цього разу студенти групи П-41 спеціальності «Правознавство» разом із куратором Заріцькою О.С. побували в Карпатах.
Мандрівка Карпатами – це незабутній відпочинок в горах серед хвойних лісів, гірських річок і струмків, цілющих джерел та озер, який пов’язаний з чистим повітрям.
Ми побували на канатній дорозі, яка веде на гору Високий Верх. Крісельний підйомник «Захар Беркут» з комфортом нас піднімав по канатній дорозі довжиною майже в три кілометри, де мали змогу оцінити красу української гірської природи, з висоти побачити барвисті осінні пейзажі, побувати на вершині гори, вдихнути чисте повітря карпатських гір.
А як без адреналіну. Наші хлопці покаталися на квадроциклах, долаючи смуги перешкод. Бачили ви б їх обличчя після цього. Але трохи перевівши подих вони нас запевнили, що це справжній драйв, який гідно оцінять любителі швидкості та екстремального відпочину.
Ми покорили вершину. І коли, важко дихаючи, ви сходите на хребетик чи піднімаєтесь на вершину, зводите голову… вам перехоплює подих. Втома більше не відчувається. Навколо нас –зелено-жовто-багряне море, навколо нас – краса і велич, сила і спокій. Те, заради чого ми йшли сюди.
А ще у ввечері нам вдалося розвести багаття, посидіти-погрітись біля нього і поласувати смачненьким шашличком. Ми всі як один сказали: «Ми улюбленці долі!!!»

Залишити відповідь