ПРАВООСВІТНІ ЗАХОДИ

06 березня 2017 року студенти групи П-31 Вишнянського коледжу ЛНАУ спеціальності «Правознавство» відвідали Рудківське бюро безоплатної вторинної правової допомоги, головним спеціалістом якого є випускник коледжу Біндас Роман (2014 року випуску). Роман Романович провів лекцію-бесіду про стан та перспективи надання безоплатної правової допомоги населенню нашого регіону. Він відзначив, що такі Бюро створенні з метою посилення правової спроможності громадян, завдяки чому жителі невеликих містечок та сіл можуть отримати правові роз’яснення та консультації безоплатно.

Безоплатна вторинна правова допомога включає такі види правових послуг:

1) захист;

2) здійснення представництва інтересів осіб, що мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами;

3) складення документів процесуального характеру.

Біндас Роман наголосив і на тому, що основним завданням Бюро є також активне правопросвітництво на рівні територіальних громад.

Лекція для студентів була цікавою ще й тому, що вони мали можливість порівняти роботу юридичної консультації, яка діє в нашому коледжі з діяльністю бюро та знайти спільні та відмінні риси такої роботи, оскільки мета одна – надання безоплатної правової допомоги різним верствам населення.

Сподіваємось, що в тісній співпраці правова культура та правова свідомість жителів нашого регіону набуде нового змісту і в майбутньому принесе позитивні результати.

Викладач Вишнянського коледжу ЛНАУ

Заріцька О.С.

Залишити відповідь