Історична довідка

Відокремлений структурний підрозділ «Вишнянський фаховий коледж Львівського національного університету природокористування»

Контакти

Адреса: вул. Наукова, 1, с. Вишня, Самбірський район, Львівська обл., Україна, 81540
Телефон/факс:+380-68- 431-61-89
Електронна пошта:vyshnya@i.ua
Веб-сайт: www.vyshnya.in.ua
Керівник закладу:Галушка Наталія Олександрівна

Хто не знав історії

свого фаху і своєї школи,

той є чужим у власному домі

Август Постолка

Відокремлений структурний підрозділ «Вишнянський фаховий коледж Львівського національного університету природокористування» один з найстаріших навчальних закладів Львівщини. Заснований на державній формі власності, є структурним підрозділом Львівського національного університету природокористування і підпорядкований Міністерству освіти і науки України.

Історія нашого коледжу – це невеличка частинка історії країни. Разом з нею ми жили і працювали, долали труднощі, здобували перемоги. Від покоління до покоління зміцнювалась навчально-матеріальна база закладу, набувався досвід, примножувались традиції.

Коледж розташований на межі Самбірського та Львівського  районів Львівської області.

А було це так:

1920 – Початкова садівнича школа Господарського Товариства, Малопольського Воєводства.

1922 – Рільнича школа.

У 1939 році на базі рільничої школи був організований Вишнянський сільськогосподарський технікум плодоовочівництва. Навчальний заклад розпочав свою діяльність у садибі, що належала сім’ї польського письменника Александра Фредро.

1972 – Вишнянський радгосп-технікум.

1998 – Вишнянський державний аграрний технікум.

2005 – Вишнянський аграрний технікум Львівського державного аграрного університету.

2007 – Вишнянський коледж Львівського державного аграрного університету.

2008 – Вишнянський коледж Львівського національного аграрного університету.

2021 – Відокремлений структурний підрозділ «Вишнянський фаховий коледж Львівського національного університету природокористування».

Відокремлений структурний підрозділ «Вишнянський фаховий коледж Львівського національного університету природокористування» готує фахових молодших бакалаврів за такими спеціальностями:

071 «Облік і оподаткування»;

072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок»;

073 «Менеджмент»;

081 «Право»;

201 «Агрономія»;

211 «Ветеринарна медицина».

Відокремлений структурний підрозділ «Вишнянський фаховий коледж Львівського національного університету природокористування» – це сучасний  освітній заклад Львівщини, що працює за новими європейськими стандартами освіти, це молода перспективна команда викладачів, міцна, велика родина, здатна виховати не одне покоління фахових спеціалістів. Його двері відкриті для всіх, хто прагне, не шкодуючи сил, працювати на інтелект, культуру й процвітання України.

Здійснення мрій – це завжди початок чогось нового, прагнення до втілення в життя нових намірів і сподівань. Тому заклад не спиняється на досягнутому, прагнучи максимально відповідати тим вимогам, які ставить сьогодення перед вищою освітою України.