14 травня, студенти економіко – правового відділення, групи ОФ – 21 відвідали ділові центри міста Городка.

Вчора, 14 травня, студенти Вишнянського коледжу ЛНАУ, економіко – правового відділення, групи ОФ – 21 разом із викладачами Отчич Н.М. та Марутяк Г.С. відвідали ділові центри міста Городка.

Розпочалася екскурсія з Городоцького районного центру зайнятості. Провідний фахівець з профорієнтації п. Людмила Гангалюк ознайомила нас з основними послугами, які надає центр, поточною ситуацією з безробіттям у районі; навчила правильно складати резюме, яке може бути як на паперових, електронних носіях так і відео-резюме; дала психологічні поради, як поводити себе на співбесіді із роботодавцем, відповіла на всі запитання студентів.

Після цікавої розмови і дискусії, студенти зробили висновок, що працювати варто в Україні, а відпочивати – де душа бажає.

Другим місцем екскурсії була Городоцька державна податкова інспекція. нам розповіли про широкий спектр послуг, які надаються в податковій інспекції. Студентів цікавили питання , як отримати податкову знижку за навчання. Провідний фахівець детально розповів, що таке податкова знижка, з чого потрібно починати, щоб скористатися правом податкової знижки за навчання, які документи необхідно подавати, які є обмеження на нарахування податкової знижки.

Студентам сподобалися ділові центри Городка, не тільки за функціональним призначенням, але і як можливе майбутнє місце праці випускників коледжу.

Але на цьому наша екскурсія не закінчилася. У Городку досі діє виставка писанок, які були виготовлені до Великодніх свят. Ми помилувалися деревом з сотнями різнобарвних писанок, вразила нас кована етно – писанка, що в самому центрі міста і звичайно зачарувала велика писанка, що виблискувала яскравими кольорами до скупого, на той день, травневого сонечка.

Після екскурсії студенти підсумували, що вони обрали правильний фах, і саме ту спеціальність, що здобувають у Вишнянському коледжі ЛНАУ.

Викладачі обліково – економічних дисциплін

Отчич Н.М. та Марутяк Г.С.

Залишити відповідь