25 березня 2017 р. відбувся День відкритих дверей

25 березня 2017 року у Вишнянському коледжі Львівського Національного аграрного університету проходив День відкритих дверей.

Мета заходу – допомога випускникам шкіл у виборі майбутньої професії, а також знайомство з історією коледжу, його традиціями, спеціальностями. Майбутні абітурієнти разом з батьками завітали, щоб блище познайомитися з навчальним закладом та дізнатися про його факультети та особливості цьогорічної вступної кампанії. У холі корпусу гостей зустрічав студентський актив, який допомагав гостям зорієнтуватися в коледжі. Всі абітурієнти отримали буклети з інформацією про Вишнянський коледж ЛНАУ.

Офіційну частину Дня відкритих дверей розпочав директор коледжу Вантух Андрій Євгенович, який під час виступу розповів про історію коледжу, найкращих представників та випускників, а також про вимоги до тих, хто мріє тут навчатися. Про особливості цьогорічної вступної кампанії та основні положення вступу абітурієнтам розповідала відповідальний секретар Приймальної комісії Устиновська Тетяна Євгенівна. Вона, зокрема, зупинилася на переліку конкурсних предметів та умовах вступу, а також наголосила, що всю детальну інформацію кожен бажаючий може знайти на офіційному сайті коледжу.

Протягом Дня відкритих дверей гості спілкувалися з викладачами та цікавились напрямами підготовки, переліком навчальних дисциплін, організацією практик і стажувань. Зокрема, учні та їх батьки побували у навчальних аудиторіях, бібліотечних та спортивних залах, їдальні та гуртожитку.

По завершенню офіційної частини для гостей підготували святковий концерт та ознайомчу екскурсію територією Вишнянського коледжу.

Відповідальний секретар

приймальної комісії Устиновська Тетяна Євгенівна

секретар навчальної частини Житняк Людмила

Залишити відповідь