Cтуденти спеціальності «Правознавство» Вишнянського коледжу ЛНАУ були на Дні відкритих дверей Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького.

12 березня 2017р. студенти спеціальності «Правознавство» Вишнянського коледжу ЛНАУ були на Дні відкритих дверей Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького.

Університетом було підготовлено святковий концерт для майбутній абітурієнтів та гостей. Після чого нас запросили до аудиторії, де детально інформували  про умови вступу, подальшого перебігу навчального процесу в університеті, ознайомили з різноманітними формами студентського дозвілля та умовами проживання в гуртожитку.

Слід відзначити, що організатори цього заходу подбали про створення теплої атмосфери і комфортних умов для знайомства з університетом.

Ми отримали можливість змістовно, весело, цікаво і з користю для себе провести вихідний день, відвідавши Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького.

 

Залишити відповідь