English Speak up Club розпочав свою діяльність!!!

З метою створення альтернативних можливостей для вивчення англійської мови у нашому коледжі, викладачі циклової комісії іноземних мов започаткували діяльність клубу English speak up club.

Відбулась  презентація відкриття, на якій студенти мали можливість познайомитись, поспілкуватись в колі друзів, обговорити програму клубу, окреслили основні завдання, цілі та разом розробили стратегію, як краще вивчати мову. Учасники клубу уміло вправлялись у спілкуванні на задану тематику, вирішували певні комунікативні проблеми, мали можливість реалізувати свій рівень комунікативної спроможності та корисно провели час у дружній та невимушеній атмосфері. Така форма позааудиторної роботи, де нема безпосереднього оцінювання, обмежувальних термінів, переживання за неуспішне виконання завдань, є доступним та оптимальним способом покращення розмовної англійської мови у  нашому закладі.

Зустрічі у рамках клубу – це виклик, що занурить усіх нас у світ незбагненного та цікавого, сприятиме міжкультурному спілкуванню та дасть усвідомлення того, що вивчаючи іноземну мову, ми збагачуємо свою рідну.

Співпраця усіх учасників клубу – це наш майбутній бажаний кінцевий результат. А правило просте – KEEP CALM and SPEAK English!

Успіхів та плідної співпраці усім учасникам клубу побажали методист коледжу К.Є. Бешлей та завуч М.І. Храбко.

Голова ц/к іноземних мов

Булик У.І.

PS Читайте про нас у facebook та приєднуйтесь до спілкування!

Залишити відповідь