Виїзна лекція у Городоцький районний суд

Виїзна лекція у Городоцький районний суд

07 березня 2018 року студенти другого курсу Вишнянського коледжу ЛНУ економіко-правового відділення спеціальності «Право»  з викладачем Устиновською Т.Є в межах практичних занять відвідали Городоцький районний суд Львівської області.

Студентів коледжу зустріла керівник апарату суду Борис Н.С., яка розповіла про особливості та специфіку роботи суду, порядок звернення до суду з позовом, про отримання судових повісток, повідомлень, процесуальних документів в електронному вигляді.

Заступник керівника апарату Ривак З.І. ознайомила слухачів з роботою канцелярії суду, посадовими обов’язками працівників канцелярії, функціонуванням автоматизованої системи документообігу суду «Д-3» та продемонструвала деякі справи цивільного, кримінального судочинства та матеріали справ про вчинення адміністративного правопорушення.

Після прослуханої інформації, керівник апарату та його заступник відповіли на запитання, які цікавили студентів щодо певних ділянок роботи суду.

Секретар судових засідань Сорока М.В. ознайомила слухачів з порядком роботи з технічними засобами фіксування судового засідання та пояснила принцип роботи при проведенні дистанційного судового засідання.

Студенти були присутніми у двох судових засіданнях під головуванням суддів Українця П.Ф. та Малахової-Онуфер А.М. Вони зацікавлено спостерігали за судовим процесом, та мали змогу отримати практичний досвід щодо стадій та порядку судового  розгляду кримінального провадження і цивільної справи.

Ефективний діалог, обмін думками та пропозиціями щодо впровадження змін в судову систему України між представниками суду та майбутніми юристами пройшов успішно. Студенти одержали відповіді на всі поставлені запитання та отримали запрошення голови суду для відвідування судових засідань з метою набуття практичних знань.

Вже традиційно такі заходи, які  Городоцький суд проводить для студентів Вишнянського коледжу ЛНАУ, дають змогу побачити роботу суду «із середини», а також зрозуміти, що робота судді надзвичайно складна і відповідальна, а також сприяють набуттю студентами необхідного рівня правових знань, утвердження в них поваги до права та довіри до суду.

На завершення зустрічі учасники та організатори заходу зробили фото на пам’ять та обмінялись спільними сподіваннями на подальшу співпрацю.

Сподіваємось, що отриманні знання та практичний досвід стануть у нагоді при визначенні майбутньої спеціалізації правників.

Залишити відповідь