Здобуваємо досвід

На базі НМЦ «Агроосвіта» 30 березня 2017 року було проведено психолого – педагогічний семінар, який відвідали викладачі обліково – економічних дисциплін Отчич Н.М та Бойчук О.З. Учасниками семінару стали 45 викладачів з різних коледжів України.

Розпочався семінар із вступного слова заступника директора НМЦ «Агроосвіта» Хоменко М.П., який привітав учасників та наголосив на актуальності теми семінару.

В рамках ознайомлення з установою, учасники відвідали «Музей українського костюма та української писанки», де серед всього різноманіття костюмів зберігається і творча робота викладачів нашого коледжу – народний костюм опільчанки.

В основній частині семінару розглядалося питання: «Психолого – педагогічні аспекти адаптації молодих викладачів». Це була доповідь з елементами практично – психологічного тренінгу, який провела викладач Уманського агротехнічного коледжу Бабій Інна Володимирівна.

Не менш важливим та актуальним є і залишається питання інноваційних підходів до організації та методичного забезпечення педагогічної діяльності, формування професійної компетентності молодих викладачів.

Учасники семінару обмінювалися досвідом, дискутували, ділилися враженнями.

За результатами семінару всім учасникам було вручено сертифікати.

Від семінару залишилися приємні і корисні враження. Елементами практично – психологічного тренінгу я вже поділилася із студентами; планую поділитися ними із молодими викладачами нашого коледжу на семінарі молодих викладачів, який проводить методист коледжу.

Викладач обліково – економічних дисциплін Отчич Н.М.

Залишити відповідь