Незалежний замір знань студентів спеціальності «Виробництво і переробка продукції рослинництва»

Незалежний замір знань студентів спеціальності «Виробництво і переробка продукції рослинництва» 7 квітня 2017 року у Вишнянському коледжі Львівського НАУ був проведений незалежний замір знань студентів спеціальності «Виробництво і переробка продукції рослинництва» для визначення рівня підготовки майбутніх фахівців.

З метою забезпечення об’єктивності та прозорості даного моніторингу замір знань студентів проводився у формі дистанційного комп’ютерного тестування через Інтернет  в режимі on-line з відповідним відеоспостереженням за процесом зі сторони контролюючих органів. Комп’ютерна програма із  понад 1200 запитань і завдань дисциплін професійної підготовки кожному студентові вибирала 60 завдань. При проведенні комп’ютерного тестування присутність викладачів коледжу була повністю обмежена.

Основним завданням незалежного дистанційного тестування було виявлення досягнень і недоліків у навчальному процесі, аналіз об’єктивності оцінювання знань студентів, визначення рейтингу коледжу серед інших аграрних ВНЗ України.

З результатами тестування можна ознайомитись на сайті www.agroosvita.com

Залишити відповідь