Обласна Спортекіада аграрних коледжів

5 травня 2016 року у м. Стрий на базі Стрийського коледжу ЛНАУ відбулися легкоатлетичні змагання, в яких брала участь команда Вишнянського коледжу на чолі з керівником фізичного виховання Зоговим А.В.

Обласна  Спортекіада аграрних коледжів, відбулася по командно-особистій першості. В змаганнях брало участь три команди. Кращою виявилася команда Стрийського коледжу  з кількістю балів -385. Наш коледж посів друге місце з кількістю балів – 352. Львівський екологічий коледж  на третьому місці з кількістю балів – 280. Змагання проходили в теплій, дружній обстановці. Учасники і вболівальники отримали багато позитивних емоцій.

Приємно, що в такий день не було тих, хто програв. Всі учасники отримали спеціальні дипломи за активну участь в змаганнях, а переможці та призери були нагороджені грамотами.

Бажаємо всім учасникам не зупинятись на досягнутому, на далі, продовжувати активно займатись фізичної культурою та здобувати нові перемоги!