14 жовтня – народне свято

14 жовтня – значуща дата, яка щорічно переповнює гордістю та хвилюваннями серця мільйонів громадян нашої України. Це величний і багатий на свята день. Для нас, українців, це свято християнське і національне, воно символізує зв’язок поколінь, невмирущість героїчних традицій нашого народу.

В багатому на подвиги літописі українського народу було безліч дат, гідних стати святом, проте ще з козацьких часів день Покрови Пресвятої Богородиці був святковим днем захисників Вітчизни, козацькою Покровою.

Згідно Указу Президента України від 14.10.2014  806/2014 14 жовтня встановлено Днем захисника України. День захисника України – це свято, яке  є направду всенародним, бо захисниками України є учасники національно-визвольних рухів ХХ століття, учасники Революції гідності, добровольці і військові, волонтери, діти і дорослі — всі ті,хто в різний спосіб наближають перемогу над російськими загарбниками.

Саме цим пам’ятним датам 16 жовтня 2017 року був приурочений виховний захід на тему «Пам’ятаймо про тих, що за правду повстали».

Присутнім в залі було запропоновано мандрівку сторінками нашої історії – від українських січових стрільців до героїв сьогодення. Дана мандрівка супроводжувалась показом слайдів та відеороликів документального та художнього змісту.

У виконанні студентів коледжу лунали пісні про українських січових стрільців, героїв УПА, героїв війни на сході України.

Окрасою свята стали гості – сестрички Тетяна та Сабіна Царук, учениці Рудківської СЗШ імені Володимира Жеребного, у виконанні яких пролунала пісня «Оберіг».

Репетило Л. Я.

Олексієвець М. М.

Залишити відповідь