«Молодий юрист: шлях до успіху»


Круглий стіл викладачів, студентів та випускників

юридичного відділення Вишнянського коледжу ЛНАУ:

«Молодий юрист: шлях до успіху»

 

14 жовтня 2015 року в стінах  Вишнянського коледжу ЛНАУ в рамках заходів тижня циклової комісії юридичних дисциплін було організовано і проведено круглий стіл «Молодий юрист: шлях до успіху» за участю студентів та викладачів юридичного відділення з випускниками коледжу різних років, нині ведучими спеціалістами в галузі права Львівської області. Мета проведення якого передати знання, отримані в практичній діяльності випускниками  юридичного відділення, наступним поколінням студентів для формування їхньої професійної орієнтації та відповідної життєвої позиції

На зустріч з студентами прибули: Стахів Наталія Осипівна – сільський голова Підгайчиківської сільської ради Самбірського району;  Матіїшин Андрій Ярославович – державний виконавець відділу державної виконавчої служби Дрогобицького міськрайонного управління юстиції; Топорович Наталія Юріївна – провідний спеціаліст в адміністративній канцелярії Самбірського міськрайонного суду; Мазурик Христина Іванівна – спеціаліст з юридичних питань ТзОВ «Чумак».

Відкриваючи захід, завідувач юридичним відділенням Заріцький Микола Данилович зробив короткий аналіз трудової діяльності випускників коледжу різних років.  Зазначив, що за час існування юридичного відділення коледжем було випущено 2847 молодших спеціалістів з права, більшість яких працюють за обраною спеціальністю в різних державних та приватних установах і організаціях на посадах суддів, прокурорів, адвокатів, юрисконсультів.

У  виступах гостей звучали щирі слова спогадів про роки навчання в колежі. Випускники відмітили, що отримані в коледжі знання та практичні навички для них стали надійним фундаментом не тільки для подальшого навчання, а й для дорослого життя, завдяки яким вони стали успішними у своїй справі. Кожен з доповідачів наголосив на проблемах та перспективах проведення реформ в органах державної виконавчої служби, місцевого самоврядування, в судовій системі.

У своїх виступах випускники поділилися досвідом роботи та надали поради теперішнім студентам, що потрібно робити, для щоб досягти успіхів саме в юридичній діяльності, розповіли про етапи свого професійного зростання та цікаві моменти, які мали місце в їх практичній роботі на займаних посадах.

Студенти з захопленням та цікавістю слухали розповіді доповідачів. Жоден студент не залишився байдужим після проведення круглого столу – кожен мав можливість зачепити важливу для себе тему та задати нагальні питання доповідачам, відзначити для себе найбільш корисну та цікаву інформацію.

З заключним словом виступив завідувач юридичним відділенням, який подякував гостям за цікаві, змістовні розповіді та поради, побажав усій аудиторії молодих студентів «знайти себе» в обраній професії та реалізувати себе як спеціаліста високого класу в майбутньому, висловив надію, що серед присутніх студентів є достойні продовжувачі традицій коледжу, які в подальшому будуть гідно нести звання випускника юридичного відділення Вишнянського коледжу ЛНАУ.

IMAG0229

IMAG0238

IMAG0218

Завідувач юридичним відділенням

Заріцький Микола Данилович

Залишити відповідь